regulowana czarna smycz dla psa niemieckiej firmy Niggeloh - SUPER CHWYT
zoom_out_map
regulowana czarna smycz dla psa niemieckiej firmy Niggeloh - SUPER CHWYT

Regulowana smycz GRIP - czarna

Smycz GRIP zadowoli każdego, kto lubi aktywne formy spędzania czasu z psem na świeżym powietrzu. Pies też będzie zadowolony!

185,00 zł
Brutto 7
check Na magazynie!
  • BEZPŁATNA WYSYŁKA BEZPŁATNA WYSYŁKA
  • WYSYŁKA w ciągu 24h WYSYŁKA w ciągu 24h
  • ZWROT i WYMIANA do 30 dni ZWROT i WYMIANA do 30 dni

Regulowana smycz GRIP - czarna

Smycz regulowana GRIP to wysokiej jakości doskonały wyrób firmy Niggeloh, wiodącego niemieckiego producenta akcesoriów dla psów.

Smycz GRIP wyróżnia oryginalna, nowatorska konstrukcja pozwalająca dostosować jej długość i sposób noszenia do wygody i rodzaju zajęcia z psem.

Smycz składa się z dwóch części:

1. Pierwsza to krótszy odcinek, do którego przypina się psa. Segment ten wykonany jest z mocnej taśmy, a na krańcach dodatkowo wzmocniony obszyciem z naturalnej skóry. Na jednym jego końcu znajduje się karabińczyk Niggeloh Premium (w wersji 20 mm), który służy do przypięcia smyczy do obroży lub szelek, a na drugim metalowe kółko łączące obie części smyczy.

2. Druga, dłuższa część smyczy przeznaczona jest dla opiekuna, który może ją dowolnie dopasować. Ten odcinek wykonany został z materiału wzmocnionego gumą z miękkimi wypustkami, a na krańcach również obszyto go naturalną skórą. Z jednej strony przymocowany jest do kółka łączącego dwie części smyczy, z drugiej zakończony mosiężnym karabińczykiem.

Na taśmie zamocowany został pierścień w kształcie litery D, który można dowolnie przesuwać. Założona została też klamerka służąca do zmieniania długości smyczy.

Na skórzanej końcówce przy karabińczyku widoczna jest nazwa firmy Niggeloh.

Osoba prowadząca psa może:

"swój" karabińczyk przypiąć do pierścienia D, przez co zyska długą smycz i uchwyt, którego wielkość może sobie dowolnie uregulować przesuwając pierścień,

karabińczyk przypiąć do kółka łączącego dwie części smyczy, dzięki czemu otrzyma krótką smycz i duży uchwyt, który może przerzucić przez ramię, albo opiąć w pasie, w obu przypadkach zyskując wolne ręce,

przesuwając klamerkę umieszczoną na smyczy zmieniać długość smyczy w pierwszym przypadku lub wielkość uchwytu w przypadku drugim

Tak pomysłowo zaprojektowana smycz może być wykorzystywana na zwykłych spacerach z pupilem, gdzie dowolnie można ustawiać jej długość, ale nadaje się też doskonale do zajęć sportowych, np. do biegania z psem.

Długość smyczy może być regulowana w zakresie 2 m - 3,2 m.

Dostępne szerokości:

1,5 cm dla mniejszych psów (waga smyczy = 230 g),

20 mm dla psów większych (waga smyczy = 295 g).

Smycz GRIP występuje w kolorach: czarnym, brązowym, pomarańczowym i żółtym.

Wszystkie użyte materiały są najwyższej jakości. Elementy metalowe wykonane są z mosiądzu. Smycz w całości wyprodukowano w Niemczech.

UWAGA: Nie susz przedmiotów ze skórą na kaloryferze!

0811 00012
6 w magazynie

Aby dobrać właściwy rozmiar szelek polecamy dokładnie zmierzyć psa.

Gdzie i jak mierzyć psa przed zakupem szelek?


Pierwszy z nich to pomiar klatki piersiowej (obwód B) w najszerszym miejscu, dokonywany tuż za łokciami psa.
Następnym krokiem jest zmierzenie obwodu szyi psa (obwód A) tuż przy jej nasadzie – w najszerszym miejscu

Gdzie i jak mierzyć psa przed zakupem szelek?

Zobacz także

chat Komentarze (0)