smycz dla psa regulowana Niggeloh pomarańczowa smycze dla psa myśliwskiego
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

smycz dla psa regulowana pomarańczowa

Mocna smycz regulowana GRIP. Wygodny uchwyt wzmocniony gumą. Regulowana długość od 2m do 3,2m. Kolor pomarańczowo-oliwkowy. Smycz posiada dwa karabińczyki, bardzo wytrzymałe elementy mosiężne. Świetna dla dużych i średnich psów. Niemiecka jakość marki Niggeloh.

185,00 zł (brutto) 185,00 zł (netto)
Brutto
block Obecnie brak na stanie

Opis

Smycz regulowana pomarańczowa - super wygodna! - pomarańczowa

Smycz regulowana GRIP to wysokiej jakości doskonały wyrób firmy Niggeloh, wiodącego niemieckiego producenta akcesoriów dla psów.

Smycz GRIP wyróżnia oryginalna, nowatorska konstrukcja pozwalająca dostosować jej długość i sposób noszenia do wygody i rodzaju zajęcia z psem.

Smycz składa się z dwóch części:

1. Pierwsza to krótszy odcinek, do którego przypina się psa. Segment ten wykonany jest z mocnej taśmy, a na krańcach dodatkowo wzmocniony obszyciem z naturalnej skóry. Na jednym jego końcu znajduje się karabińczyk Niggeloh Premium (w wersji 20 mm), który służy do przypięcia smyczy do obroży lub szelek, a na drugim metalowe kółko łączące obie części smyczy.

2. Druga, dłuższa część smyczy przeznaczona jest dla opiekuna, który może ją dowolnie dopasować. Ten odcinek wykonany został z materiału wzmocnionego gumą z miękkimi wypustkami, a na krańcach również obszyto go naturalną skórą. Z jednej strony przymocowany jest do kółka łączącego dwie części smyczy, z drugiej zakończony mosiężnym karabińczykiem.

Na taśmie zamocowany został pierścień w kształcie litery D, który można dowolnie przesuwać. Założona została też klamerka służąca do zmieniania długości smyczy.

Na skórzanej końcówce przy karabińczyku widoczna jest nazwa firmy Niggeloh.

Osoba prowadząca psa może:

"swój" karabińczyk przypiąć do pierścienia D, przez co zyska długą smycz i uchwyt, którego wielkość może sobie dowolnie uregulować przesuwając pierścień,

karabińczyk przypiąć do kółka łączącego dwie części smyczy, dzięki czemu otrzyma krótką smycz i duży uchwyt, który może przerzucić przez ramię, albo opiąć w pasie, w obu przypadkach zyskując wolne ręce,

przesuwając klamerkę umieszczoną na smyczy zmieniać długość smyczy w pierwszym przypadku lub wielkość uchwytu w przypadku drugim

Tak pomysłowo zaprojektowana smycz może być wykorzystywana na zwykłych spacerach z pupilem, gdzie dowolnie można ustawiać jej długość, ale nadaje się też doskonale do zajęć sportowych, np. do biegania z psem.

Długość smyczy może być regulowana w zakresie 2 m - 3,2 m, szerokość 20mm

20 mm dla psów większych (waga smyczy = 295 g).

Smycz GRIP występuje w kolorach: czarnym, brązowym, pomarańczowym.

Wszystkie użyte materiały są najwyższej jakości. Elementy metalowe wykonane są z mosiądzu. Smycz w całości wyprodukowano w Niemczech.

cechy produktu

0811 00001
4250057201066
4250057201066
425005720106

WYSYŁKA - ZWROT i WYMIANA

  • BEZPŁATNA WYSYŁKA
  • WYSYŁKA 1 w tygodniu w czwartki
  • ZWROT i WYMIANA do 30 dni
  • WYŁĄCZNIE SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

Zobacz także

chat Komentarze (0)