mata dla psa Niggeloh "MOBIL" mata dla psa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
  • Darmowa dostawa
  • ZWROT i WYMIANA do 30 dni
  • WYŁĄCZNIE SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

legowisko dla psa przenośne

legowisko dla psa przenośne "MOBIL" przeznaczone jest dla piesków, które kochają luksus i dla właścicieli, którzy kochają swoje pieski.

215,00 zł (brutto) 215,00 zł (netto)
Brutto 7
notifications_active Ostatnie sztuki w magazynie
Opis
Rozmiar

Wymiary

 XXS około 40 x 36 cm
XS/S około 56 x 42 cm
 M około 74 x 54 cm

legowisko dla psa przenośne MOBIL

legowisko dla psa przenośne MOBIL jest kolejnym profesjonalnym, najwyższej jakości wyrobem renomowanej niemieckiej firmy Niggeloh.

Mata przeznaczona jest dla psów, które z różnych powodów nie powinny leżeć na takim czy innym podłożu. Może chodzić o ochronę długiej sierści przed zabrudzeniem, o ciepło, wygodę lub po prostu o przyzwyczajenia psa.

Może się przydać w samochodzie, na wyjeździe pod namiot, podczas noclegu poza domem. Mata chroni czworonoga przed np. zimnym, albo brudnym podłożem, ale też, z drugiej strony, ochrania np. siedzenie samochodu przed zabrudzeniem czy podrapaniem przez psa.

legowisko dla psa MOBIL wykonane jest z cordury - bardzo mocnego materiału, odpornego na ścieranie lub rozdarcie, przy tym wodoodpornego. Pomiędzy dwoma warstwami tkaniny umieszczone są specjalne miękkie wkłady. Pokrycie uszyte jest ze sztucznego misia i przymocowane na rzepy. Dzięki tym rozwiązaniom mata jest mocna, nie niszczy się podczas użytkowania, dla psa jest miękka i wygodna nawet na nierównym podłożu, a dzięki możliwości odpięcia i wyprania kołderki, łatwo jest utrzymać legowisko w czystości.

Ogromną zaletą maty jest to, że można ją łatwo złożyć i przenosić jak torebkę. Złożoną matę spina mocowana na rzep klapka, a do noszenia służy taśma o regulowanej długości.

Producent zadbał też o estetykę, a nawet elegancję, spakowanego legowiska. Kolorystykę tworzą ładne brązy, brzegi wykończone są bardzo starannie przyszytą taśmą, a całość zdobi skórzana wstawka z wytłoczonym logiem firmy Niggeloh.

Mata MOBIL jest dostępna w trzech rozmiarach:

·       XXS - 40 x 36 cm

·       XS/S - 56 x 42 cm

·       M - 74 x 54 cm

Legowisko w 100% zostało wyprodukowane w Niemczech.

cechy produktu
1717 00012
2 w magazynie
4250057200007
4250057200007
425005720000
VIDEO Jak zmierzyć psa do szelek?

VIDEO • Gdzie i jak mierzyć psa przed zakupem szelek?

VIDEO szelki Niggeloh Follow

Niggeloh • SZELKI DLA PSA NIGGELOH POMARAŃCZOWE 3 ZAPIĘCIA

VODEO szelki Niggeloh TRAIL

SZELKI BEZUCISKOWE DLA PSA NIGGELOH FOLLOW TRAIL

chat Komentarze (0)