dwójnik do smyczy, do prowadzenia dwóch psów Niggeloh smycz dla psa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Dwójnik do smyczy - Rozdzielacz do smyczy

Dwa psy na spacerze to podwójna radość. Rozdzielacz do smyczy na spacerze z dwoma psami to podwójna wygoda!

128,00 zł (brutto) 128,00 zł (netto)
Brutto
block Obecnie brak na stanie
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opis

Dwójnik do smyczy dla właścicieli posiadających więcej niż jednego psa Niggeloh GRIP

Rozdzielacz (dwójnik) służy do przystosowania smyczy do prowadzenia na niej dwóch psów. Każdy, kto próbował prowadzić dwa czworonogi na dwu osobnych smyczach doskonale rozumie zalety tego urządzenia.

Rozdzielacz stanowi dodatek do regulowanej smyczy GRIP. Składa się ona z dwóch części - krótszej przypinanej do obroży lub szelek i dłuższej, którą można dowolnie dostosowywać do aktualnych potrzeb (patrz opis smyczy GRIP).

Obie części smyczy łączy mosiężne kółko i do niego właśnie można dopiąć dwójnik, co pozwoli na jednoczesne prowadzenie dwójki czworonogów na jednej smyczy. O ile pieski nadmiernie nie ciągną, dzięki rozdzielaczowi można prowadzić dwa zwierzaki jedną ręką.

Materiał, z którego wykonany jest rozdzielacz został wzmocniony gumą z miękkimi wypustkami, co ułatwia jego chwytanie. Na obu końcach paska znajdują się mocne mosiężne obrotowe karabińczyki, przymocowane do wykonanych z naturalnej skóry, elegancko wykończonych, obszyć dwójnika.

Rozdzielacz do smyczy GRIP stanowi naturalne uzupełnienie jej innowacyjnej, stwarzającej wiele możliwości dostosowania, konstrukcji. Wzbogaca ją o kolejną możliwość - dopięcie drugiego psa.

Wymiary:

Długość 75 cm

Szerokość   2 cm

Waga 175 g

Rozdzielacze są dostępne w kolorach czarnym i brązowym.

cechy produktu

0811 00028
4250057201257
4250057201257
425005720125

Zobacz także

chat Komentarze (0)